Запорізькі майбутні водії зможуть готуватися до іспиту онлайн, а посвідчення отримати поштою

Відповідну постанову було схвалено Кабінетом міністрів на засіданні у середу, 15 вересня.

«Мова йде про забезпечення права на дистанційну форму навчання щодо підготовки водіїв за допомогою єдиної інформаційної системи МВС. Та щодо можливості отримання через електронний кабінет водія посвідчення водія з використанням засобів поштового зв’язку», – повідомив голова МВС Денис Монастирський.

Такою послугою можуть скористатися, як українці, які готуються вперше сісти за кермо авто, так і ті, хто перекваліфікується.

Дистанційне навчання з теоретичної підготовки водіїв повинно здійснюватися для груп в складі не більше 10 осіб. Якщо заклад втрачає акредитацію, то онлайн-навчання припиняється, уточнили в МВС.

Посвідчення водія, замовлене через додаток державних послуг «Дія» або через електронний кабінет водія, за бажанням і за окрему плату через МВС можуть привезти кур’єром або відправити поштою.

Джерело: “Слово і діло”

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/zaporizki-majbutni-vodii-zmozhut-gotuvatisja-ispitu-onlajn-posvidchennja-otrimati-poshtoju/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=zaporizki-majbutni-vodii-zmozhut-gotuvatisja-ispitu-onlajn-posvidchennja-otrimati-poshtoju

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top