Запорізькі університети сьогодні відкрили свої двері першокурсникам

З самого ранку на центральному майданчику Запорізького національного університету – не проштовхнутися. Сьогодні тут вітають першокурсників. Ті, в свою чергу, хвилюються і радіють: новим знайомствам та можливостям.

До сьогодні вступити на омріяну спеціальність – було головною метою кожного з присутніх. Тож тепер з посмішкою на обличчі студенти мріють про початок навчання.

Привітав новоспечених студентів і ректор університету.

За 300 метрів звідси розгорнулося ще одне свято – тут вітали першокурсників «Запорізької політехніки». Вони, так само, як і студенти національного університету – поєднують хвилювання та радість.

Навчання, друзі та розваги – про це згадують першокурсники, коли думають про найближче майбутнє.

Набір 2019-го року став першим, з моменту перейменування технічного університету у «Запорізьку політехніку». Тож її ректор наголошує – на молодих людей очікує цікаве навчання.

Офіційно стали студентами і майбутні лікарі. У палаці культури «Дніпроспецсталь» вітали першокурсників Запорізького державного медичного університету. На сцені ректор вишу вручив символічний ключ до знань. Ще один невід’ємний атрибут свята – студентський квиток. Цього року медичний університет приймає майже 1200 нових студентів.

Вступна кампанія показала гарні результати. Це при тому що для майбутніх лікарів мінімальний прохідний бал із ЗНО — 150. Та це не стало на заваді тим, хто був впевнений у своєму виборі.

Серед вступників є також випускники медичного коледжу. У Максима позаду три курси навчання. Тепер хлопець готовий поповнити знання та необхідні навички.

Шлях навчання обіцяє бути водночас і цікавим, і складним. І лише наполегливі досягають мети.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/zaporizki-universiteti-sogodni-vidkrili-svoyi-dveri-pershokursnikam/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top