Запорізькі ветерани просять депутатів не допустити екснардепа з проросійською позицією на посаду у владі: документ

Останнім часом поширювалась інформація про те, що відома своєю скандальною та антиукраїнською діяльністю особа може зайняти посаду у Запорізькій обласній раді.

Про це на своїй сторінці повідомив депутат обласної ради та ветеран російсько-української війни Андрій Хімічев.

Спільнота ветеранів звернулась до депутатів з проханням не допустити на будь-яку посаду Є. Балицького. В інформаційному просторі поширювалась інформація, щодо можливості його призначення заступником Голови ОДА, що викликало резонанс та обурення як серед ветеранів, так і загалом серед суспільства.

«Ця особа відома своєю проросійською позицією. Куратор російських «бессмертных полков», організатор сепаратистських шабашей у Запорізькій області в 2014 році…Ми ветерани російсько-Української війни, звертаємось до депутатів корпусу ЗОР з вимогою не голосувати за призначення цієї особи на жодну посаду»,-йдеться у звернені.

До звернення приєднались більше 20 організацій.

Сообщение Запорізькі ветерани просять депутатів не допустити екснардепа з проросійською позицією на посаду у владі: документ появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/zaporizki-veterani-prosjat-deputativ-ne-dopustiti-eksnardepa-z-prorosijskoju-poziciieju-na-posadu-u-vladi-dokument.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top