Застаріле обладнання та недотримання санітарних правил: які умови в їдальнях запорізьких шкіл

За даними Держпродспоживслужби, торік у списку порушників було 29 об’єктів. Упродовж року чотири з них повністю виконали необхідні роботи й усунули виявлені зауваження, тринадцять частково розв’язують проблеми. А у дванадцятьох питання не вирішено навіть частково.

Не розпочали приведення своїх їдалень у належний стан у семи навчальних закладах Запоріжжя, двох школах Оріхівської міської ради й по одному навчальному закладу в Токмаку, Новоолександрівській, Благовіщенській і Водянській сільських радах. Багато хто посилається на відсутність коштів у місцевих бюджетах.

В ОДА заявляють, що першими подбати про добробут своїх школярів повинні громади – адже саме їхні діти ходять у ці навчальні заклади й харчуються там. Тому питання поліпшення матеріально-технічної бази, капітальних ремонтів і оснащення сучасним устаткуванням харчоблоків передали на території. Керівникам громад доручили взяти під особистий контроль усунення недоліків. І дали на вирішення питань час до 1 липня.

Нагадаємо, за ініціативи дружини Президента України, Олени Зеленської, стартувала реформа системи харчування у закладах освіти. Вже з 1 вересня за новими рекомендаціями будуть готувати і у школах Запорізької області. Наразі у ста закладах освіти Запорізької області працють за комплексним меню, у 16-ти ЗОШ є два-три меню на вибір щодня, у єдиній школі області дітям пропонують харчування по типу «шведський стіл».

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/bilshe-130-zvernen-zaporizki-policejski-perevirjali-fakti-domashnogo-nasilstva/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=bilshe-130-zvernen-zaporizki-policejski-perevirjali-fakti-domashnogo-nasilstva

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top