Золота клюква: у Запорізькій області пропонують створити премію для найгірших архітектурних проектів

Олександр Старух запропонував започаткувати у області нагороду «Золота клюква». Її, на думку очільника області, треба присуджувати горе-забудовникам, які своїми архітектурними формами та «виробами» паплюжать вигляд населених пунктів.

При цьому, Старух зазначив, зо у влади зараз набагато менше ресурсів на боротьбу з такими забудовниками. А то громадськість, історики, спілки архітекторів можуть і повинні на це впливати. Адже в правовому полі у них можливостей боротьби трохи більше.

Першим претендентом для отримання «Золотої клюкви», на думку голови ЗОДА, став власник проєкту, зо реалізується біла підземних переходів на пл. Фестивальній. Доречі, інформації про те, що там будують і хто дав на ці роботи дозвіл і досі немає.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5

Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp

Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp

Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/zolota-kljukva-u-zaporizkij-oblasti-proponujut-stvoriti-premiju-dlja-najgirshih-arhitekturnih-proektiv/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=zolota-kljukva-u-zaporizkij-oblasti-proponujut-stvoriti-premiju-dlja-najgirshih-arhitekturnih-proektiv

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top