Бар’єрна «безбар’єрність»: в Запоріжжі на приїзд першої леді не допустили деяких журналістів

Сьогодні до Запоріжжя з візитом прибула перша леді України — Олена Зеленська. Втім, журналісти деяких видань не отримали акредитацію на захід, а були просто проігноровані.

Журналісти Форпост виявились одними з тих, кого не допустили до висвітлення візиту першої леді. Також на захід не погодили кореспондентів «Телеканалу Z».

За інформацією, яку надавала пресслужба ОДА вчора, 4-го серпня, дружина президента Зеленського збиралась відвідати острів Хортиця, адже саме він, на її думку, мав би стати символом безбар’єрності в просторі та культурі. Пресслужба ОДА повідомила запорізьких журналістів про захід та надала строки акредитації. Втім, свої дані необхідно було надіслати до Офісу Президента, який вирішив самостійно акредитувати запорізьких журналістів. Однак, відповідь від ОП надійшла не всім. Жодних пояснень журналістам, які не отримали акредитацію, не поступило.

Источник: https://forpost.media/novosti/bar-ierna-bezbar-iernist-v-zaporizhzhi-na-pryizd-pershoi-ledi-ne-dopustyly-deiakykh-zhurnalistiv.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top