Через окупантів мешканців півдня Запорізької області чекає гуманітарна катастрофа

Стрімке обміління річки Дніпро біля міста Запоріжжя та водосховища,  спричинене відкриттям окупантами запірних шандор Каховської ГЕС,  призводить до екологічної катастрофи.

Як повідомив в.о директора департаменту захисту довкілля Запорізької ОДА Сергій Карпій, через зниження рівня води насамперед може зірватися весняний нерест риби. Окрім цього, під загрозою знаходиться система охолодження Запорізької АЕС, яка бере воду для системи з водосховища. Без питного водопостачання може залишитися й низка територій області та великі міста, які тимчасово знаходяться в окупації нацистського режиму росії.

Відмітка нормального підпірного рівня Каховського водосховища складає 16 метрів, мертвого об’єму — 12,7 м. За інформацією Басейнового управління річок Приазов’я станом на сьогодні рівень води сягає 14,3 м. Так, в межах Запоріжжя рівень води трохи стабілізувався, але нижче за течією досі знаходиться на низьких відмітках.

Як раніше повідомляв «Форпост», великі населені пункти, які беруть воду з нижнього б’єфу Дніпра, зокрема Енергодар, Мелітополь і Бердянськ уже сьогодні зіштовхнулись з проблемою водопостачання. Також значне зниження рівня води у Каховському водосховищі негативно впливає на технічні процеси на ЗАЕС. Рівень у 13,2 м є мінімальним для забору води в охолоджувальний резервуар. У разі зупинки подачі води почнуться проблеми з охолодженням реакторів, а це призведе до катастрофи.

Нагадаємо, нещодавно у всіх російських супермаркетах “Мера” у Бердянську з’явилися оголошення, що спиртне продається лише у проміжок часу з 12.00 до 16.00. Продавці на касах на запитання, у чому причина, лише знизують плечима. Мабуть, їм не пояснили сенсу нововведення.

Але незабаром рашистська фейкова адміністрація міста мимоволі поміж слів зізналася в одному зі своїх телеграм-каналів, що ймовірно боїться, щоб військові, особливо мобіки, не напилися з усіма наслідками. Вочевидь, це пов’язано з кількома перестрілками російських бійців між собою у Мелітополі.

Тільки придуркувате російське керівництво, як завжди щось наплутало, оскільки заявило, що час продажу спиртного в період з 12.00 до 16.00 стосується не Бердянська, а Бердянського району.

«Такие меры предприняты с целью создания обеспечения нормализации жизнедеятельности населения, безопасности и правопорядка на территории ВГА», — завіряють у фейковій адміністрації та лякають порушників-підприємців штрафами.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/cherez-okupantiv-meshkantsiv-pivdnia-zaporizkoi-oblasti-chekaie-humanitarna-katastrofa.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top