Гауляйтери Мелітопольщини придумали свої правила, де і коли потрібен російський паспорт

Гауляйтери Мелітопольщини придумали свої правила, де і коли потрібен чи не потрібен російський паспорт. Про це в ефірі національного марафону повідомив чинний мер Мелітополя Іван Федоров.

Так у деяких медичних закладах без російського паспорта категорично відмовляються надавати будь яку медичну допомогу, а у Токмаку розташували пункт видачі «вовчих квитків» прямо у лікарні. Також у Токмаку погрожують батькам, які не хочуть брати паспорт рф, відбирати їхніх дітей. Дітей погрожують примусово вивезти у східні регіони росії, а самих батьків — до Василівки.

У самому ж Мелітополі збираються припинити виплати людям, які не матимуть рашистських папірців. За новими «законами» виплати здійснюються виключно за реєстраційним номером облікової картки платника податків рф, а його, в свою чергу, можливо отримати виключно за наявності паспорта громадянина російської федерації.

Натомість гауляйтер Мелітополя Данильченко заявила, що для голосування на російських так званих «виборах» восени 2023 року роспаспорт не потрібен. Окупанти підкреслюють, що їм байдуже хто прийде голосувати — результати відомі завчасно. Звісно в марній надії досидіти до виборів.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/hauliaytery-melitopolshchyny-prydumaly-svoi-pravyla-de-i-koly-potriben-rosiyskyy-pasport.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top