Голова Запоріжжя на сесії з трибуни звернувся до депутатів

Сьогодні, 29-січня, відбулася 47-ма сесія Запорізької міськради. Засідання було «рясним» на події: спочатку біля будівлі пройшов мітинг колишніх працівників заводу «Кремнійполімеру», розглядалися важливі питання. Також не очікувано до трибуни вийшов мер Володимир Буряк, що можна вважати, початком передвиборчої кампанії.

Чиновник розповів про тиск центральної влади на запорізьку. Згадав про обшуки в аеропорті. У підрядника вилучили всі документи, в тому числі по терміналу. Через це досі зупинено будівництво терміналу. Буряк зазначив, що вилучені папери не мають відношення до справи 15-го року, зазначається на сайті Запорізької міськради.

Він закликав всіх депутатів незалежно від приналежності до партії об’єднатися та боротися за аеропорт. Створити міжфракційне об’єднання, яке має очолити нинішній голова міста.

Ймовірно, до цього об’єднання увійдуть депутати з «Укропу», «Нашого краю» «Опозиційного блоку», «Самопомочі» та деякі позафракційні. На сьогодні – це всього лише здогади. Мусимо відзначити, окремі депутати, які донедавна «нещадно» критикували роботу мера, неочікувано змінили риторику. Вони є серед згаданих партій.

Читайте також:Підсумки року: міський голова Запоріжжя не виконав і половини обіцянок

Тільки обране для вас у телеграм каналі Форпост – @forpost_zp Долучайтеся!

Сообщение Голова Запоріжжя на сесії з трибуни звернувся до депутатів появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/golova-zaporizhzhja-na-sesii-z-tribuni-zvernuvsja-do-deputativ.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top