Ігор Артюшенко: Десь всередині влади є проросійський сегмент, який сьогодні керує державою

У ефірі на телеканалі «Прямий» обговорили останні події, які свідчать про те, що державою зсередини керують проросійські елементи. Так, до уваги взяли карту Росії з Кримом, яку транслював телеканал «Дім».

Народний депутат восьмого скликання, голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Ігор Артюшенко розповів про події, які стались в Запоріжжі і які також перекликаються з цією темою. Народний обранець зачепив проросійський виступ голови Бердянської РДА та повернення Володимира Серби до Запоріжжя з рішенням суду про особисте зобов’язання.

Мені здається, що справа не в телеканалі «Дім», а в тому хто на Банковій займається цими речами, курує їх, підбирає відповідні кадри. У нас в рідному Запоріжжі відбулись дві кричущі події, які певною мірою потрапляють під цю тему. Перша – на День військово-морських сил ЗСУ керівник Бердянської РДА публічно виступав російською мовою, порушуючи закон. Окрім цього він казав про «братній народ», з яким ми чомусь посварились, але нам «вистачить розуму жити в мирі».

І друга — днями відбувся суд по одному з організаторів розгону Євромайдану в Запоріжжі. Над колишнім генералом МВС – Володимиром Сербою, який в січні 2014 року віддав наказ поліції й тітушкам бити та калічити людей. Він перебував у розшуку 7 років, потім випадково зник, а днями з’явився на суді. Поліція не змогла пояснити, яким чином Володимир Серба зник із розшуку, а сам він заявив, що загубив паспорт. Суд йому присудив особисте зобов’язання.
Ми ж розуміємо, щоб пропустили прикордонники й суд виніс особисте зобов’язання – це точно ноги в Київ ростуть», — висловився Ігор Артюшенко.

Деталі в ефірі телеканалу «Прямий».

Читайте також:  В Запоріжжі обрали запобіжний захід Володимиру Сербі

Источник: https://forpost.media/novosti/ihor-artiushenko-des-vseredyni-vlady-ie-prorosiyskyy-sehment-iakyy-sohodni-keruie-derzhavoiu.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top