Мешканець запорізької багатоповерхівки ледь не отримав штраф за благоустрій прибудинкової території

Біля багатоповерхівки по вулиці Рубана 17 впритул до стіни розташована занедбана прибудова, яка утворює глухий кут. Місце перетворили на» громадський туалет. Окрім цього на цьому місці постійно накопичується сміття, скло, шприці та інший непотріб, кажуть місцеві, триває це вже понад три роки. Намагались вирішити питання через голову ОСББ, але марно. Мешканець першого поверху вирішив закрити сюди прохід та почав встановлювати огорожу. І голова домоправління не просто не допомогла у вирішенні проблеми, а ще й написала скаргу до адміністративної комісії.

Чоловік же запевнив, що паркан розташований на допустимій відстані від стіни і не заважатиме пожежній машині. До того ж, огорожа матиме дверцята. Не має питань і щодо власності, адже на цю територію ніхто не претендує. Тож на засідання комісії прийшов сам, щоб якомога швидше вирішити це питання.

Адміністративна комісія до цієї ситуації поставилася з розумінням, тож чоловіка вирішили не штрафувати. Тепер мешканцям залишається лише узаконити свою огорожу.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/meshkanets-zaporizkoyi-bagatopoverhivki-led-ne-otrimav-shtraf-za-blagoustrij-pribudinkovoyi-teritoriyi/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top