На запорізькому підприємстві ведеться масштабний ремонт побутових приміщень для співробітників

На комбінаті «Запоріжсталь» продовжують покращувати робочий побут працівників

Металургійний комбінат «Запоріжсталь» продовжує реалізацію програми «Робочий побут». Цього року заплановані масштабні роботи — ремонт побутових приміщень у трьох цехах.

Сергій Самарський

— Це побутове приміщення агломераційного цеху, обжимного цеху та управління автомобільного транспорту, — розповів начальник управління соціальної сфери ПАТ «Запоріжсталь» Сергій Самарський. — Обсяг реконструкції досить великий — близько двох тисяч кв. м. Сума інвестицій складає 35 млн. грн. Але найголовніше, що ще 700 співробітників комбінату «Запоріжсталь» отримають нові сучасні побутові приміщення. Упевнений і дуже сподіваюся, що ці нові відремонтовані приміщення відзначать наші співробітники, яких ми дуже цінуємо і робимо все для того, щоб створювати для них більше комфорту.

ремонтні роботи

Наразі роботи киплять на найбільшому об’єкті — в побутовому приміщенні аглоцеху. Це триповерхове приміщення площею близько 1300 кв. м, яким будуть користуватися 500 металургів. Вже завершується перший етап робіт — демонтаж. На другому поверсі приміщення демонтажні роботи вже закінчено, на третьому — ще тривають. Потім буде вивозитися будівельне сміття. Це планують зробити за тиждень та почати ремонтні роботи.

демонтаж на третьому поверсі

Після ремонту побутове приміщення буде мати сучасний дизайн. Там повністю замінять комунікації, встановлять нові меблі.

демонтаж на другому поверсі

Закінчити ремонтні роботи на всіх трьох об’єктах планують в жовтні.

Нагадаємо, на комбінаті «Запоріжсталь» з 2012 року реалізується програма «Робочий побут». У рамках цієї програми виконується комплексний ремонт побутових приміщень. За час дії програми на підприємстві відремонтували близько 18 тис. кв. м приміщень. На її реалізацію було спрямовано близько 140 млн грн. На сьогодні 7,5 тис. металургів користуються новими сучасними побутовими приміщеннями.

Читайте також: На запорізькому підприємстві з’явилися сучасний буфет та дизайнерський зал.

Фото автора

Сообщение На запорізькому підприємстві ведеться масштабний ремонт побутових приміщень для співробітників появились сначала на Индустриалка — новости Запорожья.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/na-zaporizkomu-pidpriyemstvi-vedetsya-masshtabniy-remont-pobutovih-primishhen-dlya-spivrobitnikiv

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top