Окупанти відключили зв’язок та інтернет на частині Запорізької області

Окупанти відключили зв’язок та інтернет в Херсонській та частині Запорізької областей

Учора жителі Херсонської та частини Запорізької областей спочатку відчули перебої з інтернетом та мобільним зв’язком, а потім ці послуги зникли на значних територіях. Про це повідомляє Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації Україна.

Наразі стало відомо, що причинами відсутності зв’язку стали обриви волоконно-оптичних магістральних ліній та відключення від електропостачання обладнання операторів у цих регіонах.

«Проблеми, які виникли одночасно у всіх операторів мобільного зв’язку, а також у постачальників фіксованих інтернет-послуг, є нічим іншим, ніж черговою спробою окупанта залишити українців без доступу до правдивої інформації про перебіг війни, яку розв’язала росія проти України», — говориться у повідомленні. — паралельно з відключенням українських операторів на ворожих інформаційних ресурсах почали розповсюджувати фейкові історії про те, що розпорядження відключити зв’язок дала українська влада. Це неправда, оскільки ми завжди виступали за максимальний доступ українців до засобів зв’язку.

Важливо!

Ви й досі можете залишатися на зв’язку з Україною. Навіть якщо окупанти відключили українське ефірне мовлення, зв’язок та інтернет, слухайте радіо на середніх хвилях (1278, 1404, 873, 657 кГц) за допомогою старих приймачів.

«Індустріалка» писала, що українцям робити, якщо в укритті відсутній або слабкий сигнал.

Нагадаємо, яку інформацію українцям бажано видалити з телефону, якщо існує ризик опинитися в окупації.

Читайте наші новини на сайті zprz. city

Сообщение Окупанти відключили зв’язок та інтернет на частині Запорізької області появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/okupanti-vidklyuchili-zv-yazok-ta-internet-na-chastini-zaporizkoyi-oblasti

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top