Розпочинається суд над людиною, яка корегувала ракетні удари по Запоріжжю

До суду скеровано стосовно чоловіка обвинувальний акт у державній зраді, вчиненої в умовах воєнного стану.

За інформацією СБУ, під час проведення багатоетапної спецоперації, контррозвідкою СБУ було викрито і затримано зрадника, який був завербований кадровим співробітником 5 служби фсб для проведення розвідувально-підривної діяльності у прифронтових територіях регіону.

Як встановили слідчі СБУ регіону, вказана особа розвідувала місця дислокації та переміщення підрозділів Сил оборони України поблизу південного фронту, збирала інформацію про результати ворожих обстрілів по об’єктах цивільної і критичної інфраструктури Запоріжжя.

У разі захоплення міста, агресори обіцяли своєму прибічнику одну з керівних «посад» в окупаційній адміністрації. А сам зловмисник планував приєднатися до так званих «розстрільних груп» загарбників, щоб катувати і вбивати українських захисників, у тому числі бійців місцевих добровольчих формувань.

Для передачі розвідданих агент застосовував спеціально створений анонімний Телеграм-канал. У своїх «доповідях» зловмисник описував спостереження, супроводжуючи їх фотофіксацією об’єктів та надсиланням координат.

Одержані матеріали окупанти використовували для коригування вогневих ударів по Запоріжжю та планування диверсій.

Як вже повідомляв «Форпост», у Запоріжжі правоохоронці викрили масштабну схему незаконного збагачення за виїзд людей на окуповану територію — щоденний незаконний прибуток запорізьких посадовців, поліції та їх посіпак складав 2 мільйони гривень.

Источник: https://forpost.media/vijna/rozpochynaietsia-sud-nad-liudynoiu-iaka-korehuvala-raketni-udary-po-zaporizhzhiu.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top