Скільки українці в середньому планують витратити на новорічний стіл

Щодо столу, торік це було 1390 грн, але цьогорічний бюджет новорічного столу насправді менший, якщо перевести у тверду валюту (59,7 дол. США за курсом НБУ в грудні 2019). У 2018 році це було 1752 грн (62,8 дол. США за курсом НБУ в грудні 2018).

81 % українців планує зустріти новий 2021 рік вдома, в колі родини. Водночас майже кожен десятий (9 %) сподівається провести новорічну ніч у гостях у друзів або родичів. Порівняно з 2018 і 2019 роками дуже помітний вплив епідемії коронавірусу: майже на 14 % зросла кількість респондентів, які проведуть новий рік у родинному колі, і вдвічі зменшилася частка тих, хто піде в гості. Водночас кожна п’ята молода людина (або 23 % від опитаних віком 18–29 років) планує зустріти Новий рік у компанії. Серед опитаних віком 60+ 7 % проведуть новорічну ніч самі перед телевізором, а 6 % взагалі не святкуватимуть. Причому серед чоловіків більше (12,5 %) тих, хто схильні святкувати у колі друзів і компанії, ніж серед жінок (6 %). Загалом в опитаних майже зникло бажання проводити Новий рік у громадському закладі чи на публічному святкуванні.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/skilki-ukrainci-v-serednomu-planujut-vitratiti-na-novorichnij-stil/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=skilki-ukrainci-v-serednomu-planujut-vitratiti-na-novorichnij-stil

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top