Творчість у період карантину: до Запоріжжя завітав відомий український гурт «Жадан і Собаки»

За останній рік на ютуб-каналі гурту з’явились три нові пісні, які увійдуть у майбутній альбом.

Також Сергій Жадан презентував свою нову книгу – «Вишиваний. Король України». Вона присвячена подіям Першої світової війни. Уся Європа була охоплена рухом глобальних політичних змін. Герой книги – Вільгельма фон Габсбурґ, відомий як Василь Вишиваний – український військовий діяч, політик, дипломат та претендент на престол України у разі утворення монархії.

“Вишиваний був екзотичним зразком ось такого українця, який знайшов, віднайшов для себе своє українство, тому цікаво було працювати з цим матеріалом, з цим досвідом. І слухайте, тільки що подумав, це може бути загалом прив’язка до Запоріжжя. – Він тут був? – Так, він тут був”, – розповів письменник, поет, фронтмен гурту «Жадан і Собаки» Сергій Жадан.

Крім того, у Сергія з 2020 року вийшли дві збірки віршів — «Список кораблів» та «Псалом Авіації» — екземпляри другої ще не встигли надійти до книгарні. Самі збірки автор порівнює із щоденниками.

“Ти пишеш, а потім розумієш, що витворюється така концепція, така фабула внутрішня, якась структура, і ти вже далі починаєш думати про ці вірші не просто як про збірки текстів, а як про певну книгу. Ти собі уявляєш це тіло книжки, ти уявляєш, як вона має структуруватися, який вона має мати вигляд, і так далі. Псалом авіації вийшов, мабуть, дуже цілісним, стислим, і він структурно мені найбільше подобається з усього того, що я за останні 10 років писав”, – зазначив Сергій Жадан.

Варто зазначити, уже незабаром прихильники творчості Сергія Жадана зможуть насолодитися його новими віршами і піснями та цікавим форматом опери.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/tvorchist-pislja-karantinu-zaporizhzhja-zavitav-vidomij-ukrainskij-gurt-zhadan-sobaki/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=tvorchist-pislja-karantinu-zaporizhzhja-zavitav-vidomij-ukrainskij-gurt-zhadan-sobaki

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top