У центрі Запоріжжя руйнується багатоповерхівка

Люстра впала, зі стелі постійно капає вода. Такі проблеми виникли у мешканців будинку за адресою вулиця Козача,37, що в Олександрівському районі Запоріжжя. У коментарі кореспондентам Суспільного місцева мешканка, власниця квартири на п’ятому поверсі Ольга Тамрас розповіла, що компанія «Місто для людей», яка обслуговує багатоповерхівку, зробила неякісний ремонт даху, через що після дощів розпочалася руйнація. Проблема існує з 2017 року. Запоріжці неодноразово скаржилася щодо критичного стану даху на гарячу лінію міської ради 15-80 та до керуючої компанії “Місто для людей”.

У 2020 році здійснювався частковий ремонт покрівлі будинку, адже на повноцінний бракує коштів, повідомили у керуючій компанії «Місто для людей». За словами прессекретарки компанії Валерії Ситник, більшість мешканців цього будинку вчасно сплачують за послугу управління і не мають перед керуючою компанією заборгованості. Проте в цьому будинку є 14 квартир, по яких заборгованість сягає від 6 до 15 тисяч гривень. Загальний борг будинку сягає 182 тисячі гривень. Саме через це нині немає можливості виконати необхідний ремонт.

За словами Валерії Ситник, ремонт шиферу на даху будинку керуюча компанія «Місто для людей» запланувала цьогоріч у липні.

Також читайте: У спальному районі Запоріжжя розповсюджували «марихуану»

Источник: https://forpost.media/novosti/u-tsentri-zaporizhzhia-ruynuietsia-bahatopoverkhivka.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top