У Верховній Раді свідомо гальмується призначення позачергових виборів мера Запоріжжя: нардеп Олег Синютка

Запоріжжя не може бути без керівника та вибори міського голови мають відбутись навесні-2022. На цьому наголосив народний депутат України, перший заступник голови партії «Європейська Солідарінсть» Олег Синютка, який сьогодні, 8 листопада перебуває у Запоріжжі з робочим візитом.

«Не може бути такої бездіяльності влади в країні. Чому у Верховній Раді свідомо гальмується призначення позачергових виборів для обрання міського голови? Вибори мера у Запоріжжі мають відбутись не пізніше, аніж навесні», — наголосив Олег Синютка під час брифінгу для представників ЗМІ.

Олег Синютка зазначив, що «Європейська Солідарність» обов’язково прийматиме участь у виборчих перегонах:

«Європейська Солідарність» обов’язково буде брати участь у виборах на посаду міського голови Запоріжжя, у нас для цього є гідні кандидати, — зазначив Олег Синютка.

Нагадаємо, 29 вересня цього року, під час сесії Запорізької міськради мер Запоріжжя Володимир Буряк заявив, що йде у відставку. Депутати міської ради підтримали дострокову відставку Володимира Буряка.
Виконувачем обов’язків мера призначено депутата міськради від «Слуги народу», секретаря Запорізької міськради Анатолія Куртєва. Він виконуватиме обов’язки міського голови Запоріжжя до обрання мера на позачергових виборах або до відкриття першої сесії міської ради, яка буде обрана на чергових виборах.

Раніше народний депутат восьмого скликання, голова Запорізької теритоіральної організації партії «Європейська Солідарність» Ігор Артюшенко направив звернення до ВРУ з вимогою надати відповідь, чому не призначена дата позачергових виборів міського голови Запоріжжя. Як виявилося, в Києві документи віз Запорізької міської ради отримали лише 18 жовтня, тобто через 19 днів. Хоча закон прямо говорить, що документи мали б надійти не пізніше ніж за 15 днів.

Читайте також: Народний депутат Олег Синютка розповів, що потрібно робити, щоб Запоріжжя увійшло в ТОП-рейтингів українських міст

Источник: https://forpost.media/novosti/u-verkhovniy-radi-svidomo-halmuietsia-pryznachennia-pozacherhovykh-vyboriv-zaporizhzhia-nardep-oleh-syniutka.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top