У Запоріжжі після масового отруєння закрили доставку суші

У Запоріжжі закрили популярну доставку суші і ролів. Причиною цього стало масове отруєння.

Раніше повідомлялося, що з 26 по 30 грудня минулого року 7 запоріжців знаходилися на лікуванні у обласній інфекційній клінічній лікарні. У п’ятьох діагностували сальмонельоз, у інших двох – гострий гастроентерит.

Пізніше з’ясували, що напередодні всі постраждалі замовляли їжу із сайту «SUSHI 3303». Про це повідомляють на офіційному сайті Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області.

«При санепідобстеженні об’єкту виявлено, що заклад в державному реєстрі потужностей операторів ринку не зареєстрований. Загальна кількість працюючих у вищезазначеному закладі не встановлена. Документи, що засвідчують якість та безпеку харчових продуктів не були представлені. Крім того мали місце порушення санітарно – гігієнічного режиму, технології приготування страв, недотримання персоналом закладу правил особистої гігієни», – йдеться у повідомленні.

Щоб не допустити розповсюдження інфекції в місті, у Держпродспоживслужбі прийняли рішення про тимчасове припинення роботи «SUSHI 3303».

Проте, як повідомляє 061, на сайті досі можна зробити замовлення: і по телефону, і через соцмережі. Окрім цього, інтернет-магазин проводить конкурси та дарує роли.

Тільки обране для вас у нашому телеграм каналі 

Сообщение У Запоріжжі після масового отруєння закрили доставку суші появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/u-zaporizhzhi-pislja-masovogo-otruiennja-zakrili-dostavku-sushi.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top