У Запорізькій облраді виявили чергові фальсифікації: сесія самопроголошеного голови була провалена

Сьогодні самопроголошеним головою ЗОР було скликано позачергову сесію. На якій, незважаючи на відсутність необхідної кількості депутатів, почали обирати заступників голови. Обрати їх так і не змогли, навіть з порушенням закону.

Про те, що голосування було провалене написав на своїй сторінці у Фейсбук депутат ЗОР від партії «Європейська Солідарність» Ігор Артюшенко.

Стало відомо, що навіть з фальсифікаціями кількості депутатів у залі, заступників таки не обрали. Більше того, вже традиційно порушили процес таємного голосування. Народні обранці ставили різні знаки, за якими можна було ідентифікувати власника бюлетеня. Так, на аркушах можна побачити сердечка, літри, фігури та інші різнокольорові знаки, що вже є порушенням у процедурі голосування.

На посаду першого заступника голови облради висувалася кандидатура Людмили Любим ( «Опозиційний блок»), двох заступників – кандидатури Геннадія Фукса ( «За Майбутнє») і Владислава Куценко ( «Батьківщина»).

Фото: Вся Влада

Голосування виявилось провальним: для затвердження кандидатів не вистачило 2-х голосів. Троє народних обранців проголосували проти, а ще 2 бюлетеня визначили зіпсованими, пише Вся Влада.

Сообщение У Запорізькій облраді виявили чергові фальсифікації: сесія самопроголошеного голови була провалена появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/u-zaporizkij-oblradi-vijavili-chergovi-falsifikacii-sesija-samoprogoloshenogo-golovi-bula-provalena.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top