В Запорізькій обласній раді одна партія блокує роботу трьох комісій

Одразу три постійні депутатські комісії обласної ради не працюють, через саботаж з боку однієї політичної сили.

Сьогодні, 24 червня, під час позачергової сесії Запорізької обласної ради, народний депутат восьмого скликання, голова фракції «Європейська Солідарність» в Запорізькій обласній раді Ігор Артюшенко під час свого виступу повідомив, що одразу три постійні депутатські комісії не працюють! Одна комісія зібралась один раз за весь час існування, ще дві — взагалі не збиралися:

Комісія соціального захисту не зібралась жодного разу від початку нашого скликання. Тобто на словах ми тут всі підтримуємо (мова йде про ветеранів, ред.) а по факту комісія не може зібратися, бо одна найчисельніша партія не хоче ходити на засідання.

Друга комісія, яка не збирається — це комісія щодо економічної політики, інвестицій, підтримки малого й середнього бізнесу, підприємництва. Ми тут кажемо про карантинні обмеження, про локдауни, про те як малому й сердньому бізнесу погано, про те що треба бізнес підтримувати. А насправді комісія, знову ж таки через те, що одна фракція блокує засідання, не зібралась жодного разу від початку нашого скликання.

Третя комісія — місцевого самоврядування, яка на самому початку ще зібралась, а потім так само, через відсутність однієї політичної сили, не збирається знову. Тому питання комунікації з місцевими громадами, взаємодії й співпраці — звичайно просідає. На мою думку цю ситуацію потрібно виправляти.

Депутат запропонував передивитися склад комісій, можливо таким чином, щоб саботуюча роботу комісій партія не мало більшості у цих комісіях, що дозволить запустити їх роботу. Відповідно, ситуація в області також отримає зрушення в напрямку нормальної роботи.

Читайте також: У Запоріжжі виставили на продаж частину парку «Дубовий гай»

Источник: https://forpost.media/novosti/v-zaporizkiy-oblasniy-radi-odna-partiia-blokuie-robotu-trokh-komisiy.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top