Відомий інфраструктурний оглядач зняв у Запоріжжі репортаж з найпотужнішого плавучого крана Європи (ВІДЕО)

До будівництва нового мосту в Запоріжжі залучили найпотужніший у Європі турецький плавучий кран LK-600 “Zakhariy”. 

До Запоріжжя знову завітав незалежний інфраструктурний оглядач з Києва Павло Авдокушин. Минулого разу він приїздив, щоб провести перевірку нового мосту після гучного скандалу з недокрученими болтами.

Цього разу оглядач вирішив перевірити як просувається будівництво іншої частини мосту, та відвідати легендарний, найбільший кран в Європі – LK-600 “Zakhariy”, який прибув до Запоріжжя 6 грудня 2020 року. Його залучають до будівництва секцій прогонової будови споруди №10 – вантового мосту через р. Дніпро. Плавучий кран також потрібен для транспортування секцій мосту від майданчика збирання в районні Кривої бухти. Маршрут становить 6 км по річці Дніпро. Усього заплановано транспортувати 6 секцій, загальною масою 4 334 т.

Екскурсію інфраструктурному оглядачеві проводив керівник служби експлуатації турецького крану Сергій Салагар. Авдокушину розповіли про “чорний ящик”, який фіксує інформацію при роботі крану, і особовий склад судна. Павло побував всередині “Захарія” і навіть в кабіні, де розміщений пульт управління.

Детальніше в матеріалі Павла Авдокушина.

Для довідки: LK-600 – найпотужніший у Європі в класі кранів з низькою осадкою. Його вантажопідйомність після модернізації становить 800 т. Довжина стріли крана – 96 метрів, вага – близько 3000 т. Машина може працювати на мілині. Для проходу по річковому мілководдю у крана істотно знижена осадка, в повному вантажі з баластом вона становить 2 метри. Для проходу під мостами зменшена висота при транспортуванні. Максимальна висота, на котру кран може підняти вантаж, – 75 м. З 2017 року плавкран працював у Туреччині.

Читайте також: Що відбувається на будівельному майданчику нового мосту в Запоріжжі – ФОТОФАКТ

Сообщение Відомий інфраструктурний оглядач зняв у Запоріжжі репортаж з найпотужнішого плавучого крана Європи (ВІДЕО) появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novost-dnja/vidomij-infrastrukturnij-ogljadach-znjav-u-zaporizhzhi-reportazh-z-najpotuzhnishogo-plavuchogo-krana-ievropi-video.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top