Як переселенцю у Запоріжжі підтвердити стаж, якщо трудова книжка залишилася в окупації

Підтвердити стаж ВПО, чия трудова книжка залишилася на окупованій території, можна онлайн. В системі Пенсійного фонду України зберігаються дані та, починаючи з 2000 року, генерується електронна трудова книжка.

Як повідомляє Мінреінтеграції, відновити втрачену інформацію можна через портал електронних послуг ПФУ або за допомогою мобільного застосунку для Android та IOS.

Для цього потрібно:

Авторизуватися в обраному е-сервісі за допомогою електронного підпису або BankID.
Перейти до меню «Комунікації з ПФУ» й вибрати «Запит на отримання електронних документів».
З-поміж типів звернення обрати «Витяг з ЕТК», заповнити інші додаткові поля, підписати та направити ваше звернення.

Ознайомитися з інформацією про періоди роботи та завантажити її на свій пристрій можна буде вже за декілька хвилин у розділі «Мої звернення».

***

Нагадаємо, ситуація у Бердянську дуже важка — у декілька разів подорожчали продукти, засоби гігієни та ліки. Захмарні ціни на життя, коли доводиться обирати між придбанням м’яса або сплатою за «зв’язок зі світом» — інтернет, який не є стабільним.

Як раніше писав «Форпост», після вбивства подружжя бердянських колаборантів, рашисти влаштували справжній терор. Окупанти почали проводити обшуки в житлових будинках. Та вирішили не зупинятися на досягнутому. Рашист — не рашист, якщо щось не вкраде.

Нагадаємо, 16 вересня подружжя колаборантів з Бердянська Олег і Людмила Бойки було вбито, скоріш за все, партизанами. Источник: https://forpost.media/novosti/yak-pereselentsiu-u-zaporizhzhi-pidtverdyty-stazh-iakshcho-trudova-knyzhka-zalyshylasia-v-okupatsii.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top