Замість кисневих концентраторів – годинники: майже пів мільйона витратили на подарунки “від прем’єр-міністра”

320 наручних годинників з гравіюванням “від прем’єр-міністра України” виготовить “Київський годинниковий завод”. Загальна сума роботи коштує 482 тисячі 400 гривень. 

9 листопада на офіційному порталі про публічні закупівлі Prozorro опублікували тендер по виготовленні подарункових наручних годинників. Замовником виступив господарсько-фінансовий департамент Секретаріату Кабміну України. Вартість тендеру становила 495 тисяч гривень.

Кінцевий строк подання тендерних пропозицій був 25 листопада, того ж дня і розпочали аукціон. Серед учасників, які подали свої тендерні пропозиції, обрали двох: ТОВ “Київський годинниковий завод” та ПП “МАЙ-ЧАС”. Перемогу здобуло перше товариство. “Київський годинниковий завод” виготовлять 320 наручних годинників за 482 тисячі 400 гривень. Таким чином за кожну одиницю товару з бюджету віддали в середньому 1,5 тисячі гривень.

Робота має бути виконана до 23 грудня. Швидше за все, годинники будуть використовувати в якості подарунків від глави уряду Дениса Шмигаля на Новий рік. Також в Кабміні зазначили обов’язкові умови: ремінець повинен бути з натуральної шкіри, циферблат сріблястого кольору з металевими значками золотого кольору, стрілки золотого кольору. На годинник повинні нанести логотип (Державний Герб) і напис: “Від прем’єр-міністра України”.

Цікаво те, що в медзаклади України з кожним днем звертаються все більше людей, які хворіють на COVID. Цієї осені лікарі забили на сполох, адже у деяких медзакладах не вистачає кисню. Водночас це одна з найважливіших речей для лікування важких хворих на вірус. Бо жодні медикаменти не допоможуть, якщо людина просто не може дихати. В момент, коли людям не вистачає повітря, Уряд країни витрачає кошти на годинники “від прем’єр-міністра”. За ці гроші можна було б купити близько 20-ти кисневих концентраторів і забезпечити нормальне лікування хворим українцям.

Читайте також: Зеленський призначив суддею посадовця, який має нерухомісті в Росії

Сообщение Замість кисневих концентраторів – годинники: майже пів мільйона витратили на подарунки “від прем’єр-міністра” появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/obshhestvo/zamist-kisnevih-koncentratoriv-godinniki-majzhe-piv-miljona-vitratili-na-podarunki-vid-prem-ier-ministra.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top