Запоріжці не встигають зібрати достатню кількість голосів для підписання еко-петиції

Мешканці Запоріжжя майже зібрали достатню кількість голосів для підписання петиції проти отруєння запоріжців викидами заводів – гігантів. Відповідне прохання зареєстрував запорожець Валентин Верба. Про це свідчить інформація на сайті Офісу президента.

У період з 18 серпня по 16 листопада петицію на сайті президента підписали 23017 осіб. Для її розгляду необхідно набрати як мінімум 25 тисяч голосів. На підписання петиції залишилося ще 3 дні.

«Пане Президент, ми мешканці Запоріжжя просимо Вас проконтролюваті Виконання заводами екологічних норм. Проконтролюваті использование необхідніх фільтрів, бо Чесно кажучи Вже нічім дихати », – йдеться в тексті петиції.

Нагадаємо, запорізький волонтер влаштував погоню за чорними лісорубами. Подія сталася біля села Українка Михайлівського району Запорізької області. Автор відео звернувся голови громади, старости села та поліцейських разом діяти, щоб вберегти природу.

Сообщение Запоріжці не встигають зібрати достатню кількість голосів для підписання еко-петиції появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/zaporizhci-ne-vstigajut-zibrati-dostatnju-kilkist-golosiv-dlja-pidpisannja-eko-peticii.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top