Запоріжці залишили біля міської ялинки купу сміття після святкування Нового року (ФОТО)

Пляшки з-під алкоголю, пластикові склянки та упаковки від салютів – саме таку картину можна було спостерігати біля міської ялинки на ранок 1 січня. 

Не дивлячись на відсутність урочистих заходів, з нагоди настання Нового року, та карантин, запоріжці влаштовували собі веселощі самостійно. Частина містян святкувала вдома, разом із родиною, дехто в ресторанах зустрічав свято з друзями, а інші – зібралися біля головної ялинки міста на площі Маяковського.

1 січня люди спостерігали наслідки масових гулянь: купи сміття “прикрасили” територію вже з самого ранку. Пляшки з-під алкоголю, пластикові склянки та упаковки від салютів – все це залишили після себе запоріжці біля новорічної локації. Відповідні світлини опублікували в міському акаунті pro_zp в Instagram.

Користувачі соціальної мережі почали активно обговорювати цю ситуацію. Думки громадян розділилися: частина вважає, що причина – у відсутності великих сміттєвих баків, інші впевнені, що причина у вихованні. Тому вкотре переконуємося, що вислів “Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять!” свою актуальність не втратить ніколи.

Читайте також: Запоріжці в соцмережах хизуються новорічними феєрверками (фото, відео)

Сообщение Запоріжці залишили біля міської ялинки купу сміття після святкування Нового року (ФОТО) появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/zaporizhci-zalishili-bilja-miskoi-jalinki-kupu-smittja-pislja-svjatkuvannja-novogo-roku-foto.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top