Запорізька режисерка позмагається на кінофестивалі за «Корону Карпат»

У Трускавці відбудеться міжнародний кінофестиваль, який минулого року було перенесено через COVID-19.

Кінофестиваль «Корона Карпат» вдев’яте збирає професіоналів та шанувальників українського кіномистецтва. Чотириденне свято кіно відбудеться з 24 по 27 червня. В ці дні в курортну столицю Галичини з’їдуться найкращі представники кінематографічного світу. Цього року, як і у попередні, на кінофестивалі за «Золоту корону» боротимуться лише українські стрічки.

Фільмом-відкриттям ІХ Трускавецького кінофестивалю «Корона Карпат» буде картина «Земля блакитна, ніби апельсин». 2020 року стрічка отримала нагороду на кінофестивалі «Санденс» «За найкращу режисуру документального кіно».

У Трускавці відбудеться міжнародний кінофестиваль, який минулого року було перенесено через COVID-19.

До уваги поціновувачів кіно програма повнометражних фільмів: «Толока», режисер Михайло Іллєнко; «Антон і червона химера», режисер Заза Урушадзе; «Черкаси», режисер Тимур Ященко; «Наші Котики, або Як ми полюбили лопати в умовах обмеженої антитерористичної операції з елементами тимчасового воєнного стану», режисер Володимир Тихий; «Спадок брехні», режисер Адріан Бол; «Фокстер і Макс», режисер Анатолій Матешко; «Чорний ворон», режисер Тарас Ткаченко; «Атлантида» режисера Валентина Васяновича (фільм здобув історичну перемогу для України на Венеційському кінофестивалі у секції «Горизонти»), та інші.

У Трускавці відбудеться міжнародний кінофестиваль, який минулого року було перенесено через COVID-19.

У листопаді в український прокат вийшла стрічка режисерів Олега Сенцова та Ахтема Сеітаблаєва за п’єсою Олега Сенцова «Номери». Світова прем’єра фільму відбулася у рамках програми спеціальних показів Berlinale Special 70 ювілейного Берлінського кінофестивалю 21 лютого 2020 року. Цей фільм також змагається за найкращу повнометражну роботу.

У Трускавці відбудеться міжнародний кінофестиваль, який минулого року було перенесено через COVID-19.

Обіцяє бути надзвичайно цікавою й насиченою і програма короткого метра. В конкурсній програмі бере участь і робота режисерки TV5 Євгенії Мельнік документального циклу «На краю МИРУ». Фільм «Листи з фронту» — це гарячі точки АТО/ООС очима дітей.

Як справлятися зі страхами, перебуваючи в небезпечній зоні, при цьому підтримувати рідних і не падати духом? Про це розповіли маленькі жителі Донбасу. Свої переживання та дитячі надії виклали листах. Послання — до всіх, хто знаходиться по той бік екрану.

У Трускавці відбудеться міжнародний кінофестиваль, який минулого року було перенесено через COVID-19.

Крім того, організатори пропонують увазі глядачів такі фільми Другої конкурсної програми: «Адамівна», режисер Олександр Биков; «Десь поряд», режисер Наталія Давиденко; «Потвора», режисер Віктор Скуратовський; «Перекур», режисер Михайло Іллєнко; «Особливий день», режисер Євген Мазуренко; «Summertime», режисер Алла Демура; «Тумани», режисер Володимир Бакум; «Шпілі-вілі», режисер Іван Шоха; «Інше життя», режисер Анастасія Кривченко; «Ми більше ніколи не заблудимось разом…», режисер Євген Кошин; «Потерпи трошки», режисер Любов Гончаренко; «Лайк4лайк», режисер Сергій Мисак; «Life in supercell», режисер Кирил Нейжмаков; «Політ», режисер Мішель; «Місто лева», режисер Степан Коваль; «Соловей», режисери Степан Коваль, Оксана Носач; «Рушник», режисер Оксана Карпус; «Варвара, козаки і Дніпро», режисер Надя Лимова; «Прізвище в кишені», режисер Степан Коваль; «Схрон», режисер Оксана Войтенко; «Монетка щастя», режисер Еліна Пупіна; «Великий луг», режисер Яков Антипенко; «Ой!», режисер Ольга Золотарьова; «Момент», режисер Володимир Антонов; «Зловмисник», режисер Валерій Шевченко, «Серце ночі», режисер Артем Тумарченко.

У позаконкурсній програмі на кінофестивалі «Корона Карпат» буде представлено й інші цікаві роботи, серед яких “Внутрішні війни” режисера Марії Кондакової, «Депортація 44-46», режисер Олеся Моргунець-Ісаєнко, а також артхаусний фільм «Стасіс», що був створений у міжнародній копродукції України, Литви та Франції та брав участь у 76-му Венеційському міжнародному кінофестивалі. Ще однією «кінородзинкою» на святі кіно у Трускавці буде документальний фільм «З України до Голлівуду», що також бере участь у позаконкурсній програмі.

У Трускавці відбудеться міжнародний кінофестиваль, який минулого року було перенесено через COVID-19.

Ну, і який кінофестиваль без зірок українського кінематографа? Цьогоріч до Трускавця приїдуть улюбленці глядачів — актори Лариса Руснак, Наталія Сумська, Ірма Вітовська, Олексій Тритенко, Дмитро Тубольцев, Костянтин Лінартович… На фестивалі традиційно буде встановлено Бронзову плиту фільму-переможцю попереднього кінофестивалю.

«Корона Карпат» відбудеться за підтримки Державного агентства України з питань кіно, Українського культурного фонду, департаменту культури Львівської облдержадміністрації та Трускавецької міської ради. Більше інформації — на сайті.

Читайте также: В Украине выберут, кто представит страну на престижной выставке

Сообщение Запорізька режисерка позмагається на кінофестивалі за «Корону Карпат» появились сначала на Индустриалка — новости Запорожья.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/zaporizka-rezhiserka-pozmagayetsya-na-kinofestivali-za-koronu-karpat

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top