Благодійна організація Фонд Ріната Ахметова запрошує дітей віком 8-14 років узяти участь у проєкті «Мирне літо»

Кількість учасників: 115 осіб.

Учасниками проєкту можуть стати: діти із малозабезпечених і соціально незахищених сімей; діти з прийомних сімей і дитячих будинків сімейного типу; діти опікунів і усиновителів із Донецької та Луганської областей; діти, які проживають на непідконтрольній Україні території та в «сірій зоні», а також діти-переселенці.

Відбір учасників проєкту буде здійснюватися за такими критеріями: бажання навчитися кіномайстерності та наявність життєвої історії про трагічні події на Донбасі.

Протягом зміни з дітьми працюватимуть психологи, вожаті, куратори проєкту «Кіно Кемп». Цікава програма табору, креативні конкурси та квести, захоплюючі табірні активності та професійна команда зроблять це літо незабутнім для вашої дитини.

У рамках онлайн-зміни дівчата і хлопці навчаться знімати відеоісторії; брати інтерв’ю; навчаться сценарній та акторській майстерності; освоять базові вправи з техніки мовлення; набудуть навички з таких професій, як оператор, режисер, продюсер, ведучий, відеоблогер; пропрацюють з психологами свої страхи, невпевненість у собі; навчаться справлятися зі стресовими ситуаціями; відвідають корисні майстер-класи; придбають нових друзів; проведуть час із користю, задоволенням та інтересом.

Старт проєкту: 19 липня – 01 серпеня 2021 року.

Місце проведення: м Святогірськ, табір «Перлина Донеччини».

Реєстрація на проєкт можлива до 30.06.2021 у двох форматах:

– за телефоном гарячої лінії Фонду 0800 509 001;

– в онлайн-форматі за посиланням https://akhmetovfoundation.org/rinat-ahmetov-dityam/project/rinat-ahmetov-dityam-myrne-lito

Більш детальну інформацію про проєкт читайте на сайті Фонду

Источник: https://tv5.zp.ua/news/blagodijna-organizacija-fond-rinata-ahmetova-zaproshuie-ditej-vikom-8-14-rokiv-uzjati-uchast-u-proiekti-mirne-lito/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=blagodijna-organizacija-fond-rinata-ahmetova-zaproshuie-ditej-vikom-8-14-rokiv-uzjati-uchast-u-proiekti-mirne-lito

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top