Справа Стерненка: дві фракції у ВР виступають на підтримку активіста

Скандальна справа проти активіста Сергія Стерненка набирає все більших обертів. Окрім окрім протесту в суспільстві проти дій правоохоронних органів у цій справі, слова підтримки висловлюють й народні депутати.

Так, сьогодні з трибуни Верховної ради, стосовно цього питання висловилися спікери двох фракцій – “Європейської Солідарності” та “Батьківщини”.

“Реванш відбувається у нас на очах. Те, що стосується справи Сергія Стерненка, не витримує жодної критики. Тому що у справі йдеться про самозахист. Це – про права людини, про те, як громадянин може захистити сам себе в суді. Сергія хочуть кинути за грати тільки зате, що він рятував собі життя” – сказала Марія Іонова. 

Іонова нагадала, що під судом у справі Стерненка побили людей, пише УП.

Крім того, вона заявила: “Наступ на демократію відбувається найбільше зараз у судах. Те, що відбувається в Апеляційному суді у справі Януковича, сам факт цього суду – яскраве свідчення реваншу Антимайдану. Цей апеляційний суд відбувається, коли Андрій Портнов зміг відновити контроль над українськими судами”.

За словами Іонової, політичні переслідування стають “нормою”, але “ні США, ні НАТО не будуть підтримувати авторитарні режими” – тож команда Володимира Зеленського може втратити підтримку Заходу через тиск на судову гілку влади і на “лідера опозицїі” Петра Порошенка.

Лідерка “Батьківщини” Юлія Тимошенко висловила позицію своєї команди:

“Терор проти патріотів – недопустимий. І все, що відбувається навколо цього, виглядає ганебно і негідно України”.

Сообщение Справа Стерненка: дві фракції у ВР виступають на підтримку активіста появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/sprava-sternenka-dvi-frakcii-u-vr-vistupajut-na-pidtrimku-aktivista.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top